reference

Jitka Hrůzová je grafik, který dokáže přenést do vizuální podoby esenci značky. Spolupráce s ní při vytváření nového loga a vizuální identity pro Skilldriver byla náročná a naprosto profesionální. Jitka se s námi ponořila do našeho světa prostřednictvím workshopů a porozuměla tomu, co chceme sdělovat a jak má firma působit. Její schopnost proniknout na dřeň našeho vnímání a plánovaného positioningu nám umožnila vytvořit moderní a čistý design, na který jsme pyšní.
Pavel Fáček – Skilldriver
S Jitkou Hrůzovou jsem měla skvělou spolupráci. Pomáhala mi vytvořit logo. Na začátku jsem vůbec nevěděla, co chci. A Jitka mne krásně vedla krok za krokem. Měla úžasnou trpělivost, bála jsem se učinit jakékoli závažnější rozhodnutí, tak mne přátelsky "nakopávala", abychom se posunuly. Pracuji pro cizince žijící v Čechách, takže jsme to celé vymýšlely tak, aby se to dalo použít bez ohledu na češtinu. O to to bylo těžší, ale stejně jsme to zvládly na výbornou. Spolupráci s Jitkou vřele doporučuji.
Martina Kačerová – Caring Legal

S Jíťou jsme nárazově spolupracovali na menších vizuálech. Po nějaké době nás přesvědčila udělat razantní krok. Společně jsme vytvořili naši novou vizuální identitu. A bylo to skvělé rozhodnutí. Od té doby jde vše v oblasti grafiky jako po másle. Navíc je Jíťa spolehlivý profesionál. O zadání vždy přemýšlí a přináší svůj pohled. Spolupráce s  nás prostě baví, takže můžeme jen doporučit. 
Petr Lundák – VAŠE LIGA

Rozhodla jsem se založit malou realitní kancelář, ale vůbec nevěděla jak začít. Po několikatýdenním dumání jsem navázala spolupráci s Jitkou a bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala. Jitka se velmi rychle naladila na moje cítění naší značky a vymyslela jak název realitní kanceláře až postupně po celý branding. Jsem velmi ráda za její trpělivost, ochotu, flexibilitu a hlavně za to, že se nám společně podařilo vymyslet elegantní brand. U Jitky se mi líbí, že vše řeší do hloubky, chce vás a váš byznys nacítit, aby se přesně trefila do vašeho tónu. Jitko, díky za to! 
Adéla Rožcová – ElementRy

Spolupráce s Jitkou je sen každého zadavatele. Spolehlivost, důslednost, smysl pro detail a otevřenost k nápadům. To vše tvoří podstatu Jitčiny práce. Výsledkem je vám návrh, grafika nebo web, který významně podporuje váš byznys nebo službu. Doporučuji spolupráci s Jitkou s čistým svědomím všem, kteří potřebují kvalitní vizuální podporu!
Martin Vasquez 

Klienti
Back to Top